Płyty Warstwowe

Płyty Warstwowe
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pokrycia dachowe wykonywane z płyt warstwowych to jedno z bardzo tanich rozwiązań dostępnych na rynku. Płyty warstwowe charakteryzują się ogromną izolacyjnością cieplną, a także jakością materiałów. Jak jednak krok po kroku zainstalować warstwowe płyty dachowe?

Przed rozpoczęciem rozkładania płyt warstwowych powinniśmy bezwzględnie sprawdzić konstrukcję stalową czy nie jest ona w żadnym miejscu krzywa i czy nie wystają z niej ponad linię konstrukcji płatwiowej na dachu elementy, które są zbędne. Jaki skutek może mieć zamontowanie płyt na krzywej konstrukcji? Takie działania mogą prowadzić do wielkiego uszkodzenia płyty, co w konsekwencji będzie powodem nieszczelność połaci dachowej. Tego typu wady powodują utratę gwarancji producenta na zniszczoną płytę warstwowej.

Przystępując do instalacji płyt warstwowych dachowych powinniśmy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo wszystkich pracowników, zapewniając m.in. solidne szelki czy uprzęże, które zabezpieczą przed możliwym upadkiem z wysokości.

1 Comment

  1. nowe mieszkania szczecin

    Bardzo podoba mi się szata graficzna portalu.

About

Tagi: Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, GAP Fakturowy BMW, wałki pa66, Fotoodmładzanie żary, przesłony wodoszczelne, Tynk silikonowy Lakma, redox extreme efekty, Fotodepilacja Żary, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Drepo zadaszenia tarasów, Stojaki na ulotki - Brooklyn